Hledej:

Spark nehořlavý

 

Bezkonkurenční výrobek. Nachází užití ve všech provozech i domácnostech.

Mnohoúčelový lehce zbarvený, netoxický, nevodivý výrobek s nízkou viskozitou pro použití jako hluboko působící, mazací, a čistící tekutina. Mazací olej vynikající kvality, vytěsňuje vodu a vlhkost, má antikorozivní, konzervační a penetrační účinky. Nečerní ! Je nehořlavý !

Užití:
Vytěsňuje vodu a vlhkost, proniká do hloubky, maže, čistí a chrání před korozí .

Vytěsnění vody:
Silně odpuzuje vlhkost, vytěsňuje vodu ze všech kovových povrchů a vysušuje elektrická zařízení při nanesení sprejem, pokapáním nebo jednoduchým ponořením v přípravku např. elektrické motory, spínače, rozváděče, rozdělovače u aut, přívod vysokého napětí, kabely, komunikační zařízení, sportovní zbraně atd. v průmyslových, námořních a domácích aplikacích.

Penetrační schopnost:
Působí na nejméně přístupných místech a čistí a uvolňuje zarezlé součástky, šrouby, spojení aj.

Maže, čistí a chrání proti korozi:
Tenká, ochranná vrstva, která je kompatibilní s oleji a mazadly, není v rozporu s přesnými tolerancemi. Lubrikuje, čistí a chrání před korozí. Vysokou ochranu proti korozi zajišťuje obsah antioxidantů a korozívních inhibitorů. SPARK rozpouští staré oxidační a karbonové zbytky, čistí tak kovové povrchy a zanechá ochranný mazací film.

SPARK Non-Flammable
Je speciální varianta Sparku pro použití v nebezpečných provozech jako jsou doly, výroba výbušnin, hořlavin, vojenské prostory, apod. Varování: Tento produkt není vhodný na přírodní gumu, některé plasty, a nekovové materiály.

Atesty:
výrobek splňuje vojenskou specifikaci US MIL-C-16173D, produkt schválen pro prodej v ČR pod čj.HEM-3435-3.3.95/11220-1 MZ ČR, Vojenský technický ústav ochrany v Brně č.prot. PZ-96/21, Výrobce (SPANJAARD LIMITED) je nositelem certifikace ISO 9001.

Typické vlastnosti:
Barva...světlohnědá
Hustota:
g/ml - Std Grade...0,83
g/ml - NF Grade...1,35
Viskozita @ 40°C, cSt...5,0
Bod vzplanutí, °C:
- Std Grade ...67
- NF Grade...žádný
Průrazné napětí, IEC 156, kV ....38
Vlhkost v kabině, 1000 hod. ...vyhověl
Koroze v solné mlze:
- Std Grade, 5O hod. ...vyhověl
- NF Grade, 100 hod. ...vyhověl

Návod k užití :
Výrobek je dodáván v aerosolu 150ml, 300ml, 400ml, 500ml nebo v plech. kontejneru 5l, 20l. Může se také aplikovat štětcem nebo hadříkem, ponořením ošetřovaných částic do výrobku. Částice, které zvlhly mohou být ošetřeny výrobkem Spark dokud jsou vlhké, neboť výrobek působí ihned. Pokud jsou součástky vloženy do výrobku aniž byly osušeny, ´´vlhkost´´ vytvoří společně s výrobkem Spark emulzi. To v žádném případě neovlivňuje účinnost v odstraňování vlhkosti, za předpokladu, že podíl vody nepřesáhne 50%.

Manipulace a skladování:
Ukládejte mimo dosah dětí. Je škodlivý, vyžádejte hned lékařskou pomoc při polknutí. Nevyvolávejte zvracení. Výrobek používejte v dobře větrané místnosti.

Balení:
aeros. 150 ml, 300 ml, 400g, 5 l- plech.

sparknehorlavy.pdf   sparknehorlavy.jpg