Hledej:

MOULD PROTECTOR LIGHT BLUE

 

Ochrana formy

Světlá barva, vosková ochrana proti korozi pro formy, lisovací nástroje a obráběcí stroje. Ochranný film se před použitím nemusí odstraňovat. Nepoškozuje ozónovou vrstvu.

Aplikace:
Mould Protector byl vyvinutý jako ochrana proti korozi při vstřikování oceli a ve vytlačovací formě (např. průmysl plast. hmot). Tenký, průhledný film tohoto výrobku umožňuje použití formy bez odstranění ochranné vrstvy. Mould Protector chrání všechny ocelové a další kovové povrchy před korozí např. u nástrojů, strojních zařízení, součástek, zbraní, vnitřních částí aut atd.

Návod k použití:
Protřepejte důkladně a nastříkejte rovnoměrně ze vzdálenosti 20cm, nechte na 30 sekund uschnout a pak aplikujte druhý povlak (povlak může být odstraněn lihem nebo aromatickým rozpouštědlem).


Typické vlastnosti:
Hustota při 20°C, g/ml...0,845
Hořlavost...2. třída
Vlhkost ve skřínce, 1000 hod....vyhověl
Koroze solné mlhy, 100 hod....vyhověl

Doba účinnosti a užitá vrstva (povlak):
Doba účinnosti vrstvy (povlaku) je 24 měsíců při skladování výše uvedených nástrojů a zařízení běžným způsobem v místnosti. Při použití vystačí 400ml aerosolu na 1m3 (1 povlak) a vystačí 1 litr plech. na 2,5m3 (1 povlak)

Varování:
Hořlavina! Nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně nebo žhavého materiálu. Obsah je pod tlakem, nenechávejte na přímém slunci a chraňte před teplotami vyššími než 50°C. Výrobek používejte v dobře větrané místnosti. Po použití nádobu neprorážejte a nevyhazujte do ohně. Ukládejte mimo dosah dětí.

Balení:
400ml aeros., 5l a 20l plech.

Atest Státního zdravotního ústavu v Praze - HEM 3435 - 3.3.95/11220-1 Vojenský technický ústav ochrany v Brně č.prot. PZ-96/20

mouldprotectorblue.jpg mouldprotectorbluelight.pdf