Hledej:

Universal Metal Protector

 

Univerzální ochrana kovů

 

Universal Metal Protector je čirý, schnoucí antikorozívní film pro všechny kovové povrchy. Dává ochranu kovovým povrchům a zejména elektrickým a elektronickým zařízením. Snadná aplikace, bezfreonový aerosol. Nepoškozuje ozónovou vrstvu.

 

Použití:

Vytváří čistou, schnoucí antikorozívní vrstvu pro veškeré kovové povrchy. Ochranný film chrání elektrická zařízení. Dodává se v aerosolovém nebo volném balení.

 

Universal Metal Protector chrání veškeré kovové povrchy před korozí. Účinný sprej pronikne do spár  a štěrbin vystavených korozi a vytvoří tenký, tvrdý, průhledný povlak. Vhodné pro pokrytí PC board  u počítače a elektronického zařízení. Chrání terminály akumulátoru. Ideální pro hliníkové, měděné a stříbrné povrchy, po použití výrobku se neobjevují skvrny. Vhodné pro domácí a průmyslové použití, vhodné pro auto.

 

Návod k použití:

Nejdříve odstraňte rez a skvrny. Povrch musí být čistý a zbavený jakýchkoli zbytků oleje. Naneste sprejem nebo štětcem rovnoměrně přípravek na povrch ze vzdálenosti 30-40 cm a nechte zaschnout. Počáteční zamlžení zmizí po zaschnutí vrstvy. Universal Metal Protector lze snadno odstranit odstraňovačem barviv nebo používejte Spanjaard Brake Cleaner.

 

Typické vlastnosti:

-----------------------------------------------------------------------------------

Hustota @ 20°C, g/ml    .....................................................................    0,847

Vzhled    .......................................................................................    bezbarvý

Hořlavost    ...........................................................................    velmi hořlavá

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Manipulace a skladování:

Upozornění : Nádoba je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Po použití nádobu neprorážejte ani nevhazujte do ohně. Výrobek používejte v dobře větraných prostorách. Nevdechujte výpary při aplikaci (stříkání). Ukládejte mimo dosah dětí.

 

Balení: 300ml aerosol, 5l plech., 20l soudek, 210l sud.