Hledej:

O firmě

Společnost MAXTRADE.CZ se zabývá distribucí speciálních mazadel pro průmyslové využití, stavební činností a poradenstvím.

Náš přístup k zákazníkovi je založen na vysoké odbornosti a profesionalitě. Právě díky našemu individuálnímu přístupu k potřebám a přáním zákazníka  se stáváme jednou z významných společností v oblasti distribuce speciálních mazadel v České republice. Za nejdůležitější však společnost považuje důslednou kvalitu služeb a nanejvýš korektní přístup ke všem svým obchodním partnerům bez ohledu na jejich velikost.

Produkty, které nabízíme jsou velmi pečlivě vyvíjeny a zkoušeny, protože jsme si vědomi, že je nutné dbát na kvalitu zboží. Nabízíme pouze výrobky, jejichž kvalita umožňuje našim zákazníkům zvyšovat produktivitu práce a zároveň šetří jejich čas. Samozřejmostí jsou i příslušné atesty.

Poskytujeme služby na vysoké odborné úrovni a v kvalitě tak, abychom pro zákazníky vytvářeli spolehlivé a silné zázemí. Snažíme se uspokojit zákazníka v co nejširším okruhu jeho potřeb. Nabízíme zpracování mazacích plánů a odborné proškolení.