Hledej:

Graphite Spray

 

disperze velmi jemných částic grafitu ve vzduchoschnoucí pryskyřici. Užívá se k mazání tam, kde není možné použít oleje a mazadla. Přípravek se dodává v aerosolovém spreji.

POUŽITÍ
Ochranná vrstva
Spanjaard Graphite Spray zabraňuje korozi v průběhu lodní dopravy a skladování. Tak mohou být drahé součástky chráněny před rzí a jsou předem namazány a připraveny k okamžitému použití.
Mazání při vysokých teplotách
Spanjaard Graphite Spray umožňuje trvalý lubrikační film při teplotách od -180°C do 350°C. Přestože pryskyřice se při této teplotě rozpouští, grafit působí i nadále jako suché mazadlo až do 450°C.
Suché mazání
Spanjaard Graphite Spray je řešením problémů zapříčiněných aplikací běžných vlhkých mazadel a umožňuje suché mazání v prašných podmínkách.

Návod k použití
1. Vyzkoušejte kompatibilitu rozpouštědel obsažených v přípravku na malém nekritickém místě povrchu.
2. Ošetřovanou součástku pozorně zbavte mastnoty, nejlépe bezpečným rozpouštědlem např. Spanjaard Electric Motor Cleaner, který nezanechává žádné stopy a zbytky.
3. Protřepte důkladně aerosolovou nádobku a naneste jednu nebo více tenkých vrstev Spanjaard Graphite Spray , každou vrstvu necháte zaschnout po dobu 3 minut.
4. Při nanášení vrstvy sprejem, vyčkejte při teplotě místnosti 24 hodin, než pryskyřice vytvrdne, nebo zahřejte na hodinu na 250°C.

UPOZORNĚNÍ
Fosfátování nebo čištění tryskáním ocelového písku po odmaštění zvyšuje přilnavost Spanjaard Graphite Spray k povrchu

MANIPULACE A SKLADOVÁNÍ
Hořlavina! Nestříkat do ohně nebo na žhavé předměty. Ukládejte mimo dosah dětí. Aplikovat ve velmi dobře větraných prostorách. Aerosolové balení nevystavovat teplotám vyšším než 50°C. Plechovku neprorážet.

BALENÍ
400ml (320g) aeros.

graphitespray.pdf   graphitespray.jpg