Hledej:

Chain and Linkage Spray

 

Vysoce kvalitní polotekutý, přilnavý nečernící mnohoúčelový lubrikant s obsahem rozpustného molybdenu. Je kombinací výhod tuku a mazacího oleje.

Použití:
Chain & linkage je vyvinut pro užití na řetězy, spojnice a kabely. Má hlubokou prostupnost a přilne k povrchům a tak poskytuje dlouhodobou ochranu v těžko přístupných místech v náročných podmínkách, snižuje opotřebení za pomoci nízkotřecího rozpustného molybdenu. Produkt nesteče jako tekutina.

Motocykly, jízdní kola, dopravní prostředky
Motocyklové a kolové řetězy, čepy, kabely, sedlové poháněče, kabelové spojení, pružiny, kontrolní přepínače, háčky, panty, zámky, okenní mechanismy, kolesové zdviháky atd.

Průmyslové použiti
Ocelová lana, kladkové (řemenicové) bloky, vačkové hřídele, šoupátkové rozvody, šroubové závity, dopravníky (transportéry), kolejnice, kladky, apod.

Domácí použití
Dveřní závěsy, šoupátkové zařízení elektrických garážových dveří a řetězů zařízení domácí dílny, vozíky, žací stroje apod.

Návod k použití: V aerosolovém balení s prodlužovacím ventilem pro bodovou aplikaci na nepřístupná místa.

Typické vlastnosti
Barva.....lehce načervenalá
Hustota g/cm3.....0,93
Zatížení ,kg.....250
Prac. teploty °C.....- 30 do +110

Manipulace a skladování
Hořlavina. Nádoba je pod tlakem. Chraňte před teplotami vyššími než 50°C. Po použití nádobu neprorážejte a nevhazujte do ohně. Výrobek používejte v dobře větrané místnosti. Omezte vdechování výparů při aplikaci. Ukládejte mimo dosah dětí.

Balení
300 ml aerosol, 20 litrů sud.

chainandlinkagespray.jpg chainandlinkagespray.pdf