Hledej:

Belt Dresing

 

Protiskluzový čirý přípravek na řemeny, který obnovuje staré řemeny a novým prodlužuje životnost.

Použití

Speciálně vyvinutý výrobek s vysokou prostupností a přilnavostí na všechny materiály, které se používají na výrobu řemenů tj. guma, kůže a látka. Rychle schne a zvyšuje tažnou sílu na všech typech a tvarech hnacích řemenů. Syntetický film prodlužuje životnost starým a glazovaným řemenům a nezpůsobuje tvrdnutí, lámání nebo praskání. Neobsahuje kalafunu, asfalt, tér ani oleje, které by řemeny poškozovaly. Belt Dressing odstraní staré zbytky pokud je používán pravidelně a přilne ke všem materiálům užívaným pro výrobu řemenů, aniž by přitahoval nečistotu nebo prach a zabraňuje ”skřípání” zapříčiněné prokluzováním řemenu.

Návod k použití
Aerosolové balení: Nasaďte prodlužovací ventilek a naneste spray na řemen a cívku (navíječ) nejlépe [přes bezpečnostní pojistku] za chodu. Po použití obraťte nádobku a stiskněte ventil tak, aby se hadička vyčistila a nezanesla se. Pokud přípravek není ve spreji, naneste štětcem na řemen nebo ponořte řemen do lázně. Řemen musí být v poloze klidu, pokud se přípravek nanáší štětcem.

Typické vlastnosti
Vzhled.....Bezbarvý
Hustota, g/ml.....1,14

Upozornění
Hořlavina. Nádoba je pod tlakem. Chraňte před teplotami vyššími než 50°C. Po použití nádobu neprorážejte a nevhazujte do ohně. Výrobek používejte v dobře větrané místnosti. Omezte vdechování výparů při aplikaci. Uchovejte mimo dosah dětí. Atest čj.HEM-3435-3.3.95/11220-2 Min. zdrav. ČR

Balení
300ml aeros., 5 l plech., 20 l sud

beltdressing.pdf   beltdressing.jpg