Hledej:

T´Cutting Compound

 

Řezná kapalina a řezací pasta.

´T´ Cutting Fluid [ kapalina ] by se měla používat neředěná a nehodí se pro přidávání do řezacích olejů rozpustných ve vodě. Obecně se používá pro různé obráběcí operace, vrtání a další činnosti, kde by obyčejný olej pro řezání nepostačoval. Přípravek je vhodný pro nerez ocel, hliník, přičemž na nerez oceli nezanechává stopy. Pasta se používá tam, kde není vhodné užití oleje jako např. řezání závitů na trubkách apod.

Výhody:
Výrobek prodlužuje životnost nástrojů snížením tření při nízkých obrátkách a zabraňuje zavaření při vysokých obrátkách. Výrobek je vyvinut pro podmínky extrémního zatížení - může se používat na vystružování, řezání vnitřních závitů závitníkem, vrtání, protahování a řezání závitu.

Návod k použití:
Aplikujte na břitvu nože, vrtáku apod., do hluboké díry a úzkých štěrbin a na pracovní plochy nebo nářadí během operace. Pro těžké operace je vhodné přípravek neředit. Pro méně těžké operace můžete použit ´´ T ´´ ředěné čistým obyčejným řezným olejem v poměru podle potřeby.

Manipulace a skladování:
Uchovávejte obal těsně uzavřený. Minimalizujte kontakt s pokožkou. K odstranění z pokožky používejte Spanjaard Hand Cleaner.

Balení:
Fluid: 300 ml aeros., 500 ml PVC láhev, 5 l plech., 20 l, 210 l sud.

Compound: 500 g plech., 5 kg plech, 15 kg sud.

t-cuttingcompound.jpg t-cuttingcompound.pdf