Hledej:

Silicone Spray

 

Silikonový sprej

Vysoce účinná a vysoce koncentrovaná tekutina v aerosolové podobě.

OBECNÉ POUŽITÍ:

Tváření plastu a gumy:
Všude tam, kde se zpracovávají plasty a guma ať již lisováním nebo vstřikováním by se měl používat Silicone Spray. Je také účinný pro razicí stroje. Nejen, že zajistí dobré odstranění a uvolnění z formy, ale umožní i lepší konečné zpracování výrobku.Silicone Spray je účinným prostředkem podporující odlepování.

Potiskovací stroje:
V tiskařské dílně má Silicone Spray mnohostranné použití. Odstraňuje obtahování barev na obtiscích, eliminuje statickou adhezi a tvorbu šmouhy. Pravidelné použití na rovnoběžné nůžky (gilotinové nůžky) prodlužuje trvanlivost břitu.

Manipulace s potravinami:
Silicone Spray chrání dopravníky a násypné žlaby před mazadlem a lepkavostí a redukuje tření. Je absolutně bezpečný, netoxický, je bez zápachu a barvy. Lze použít pro čištění a údržbu pečících trub.

Stavební průmysl:
Silicone Spray je nejúčinnější prostředek podporující odlepování bednění. Ošetřuje povrchy skla a lícovky a chrání je před přilnavostí laku a sádry.

Svařování a slévání kovů:
Silicone Spray usnadňuje provozy ve formovacím stroji na jádra, stroji na skořepinové formování, nahřívací komoře, zařízení na svařování v ochranné atmosféře oxidu uhličitého. Ve slévárenství se také ušetří časem a obsahem uhlíku. Svařování: Rozstříkané kovy se snadno odstraní, když se používá Silicone Spray.

Automobilový průmysl:
Je absolutně bezpečný, netoxický, je bez zápachu a barvy. Používá se proti zamrzávaní zámku a gumových těsnění dveří. Obnovuje vzhled plastů na vozidlech, kočárcích, kolech atd.

 

Varování:
Hořlavina. Nádoba je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Po použití nádobu neprorážejte ani nevhazujte do ohně. Výrobek používejte v dobře větrané místnosti. Výrobek uchovejte mimo dosah dětí.

Balení:
200ml, 400 ml aerosol

siliconespray.pdf   siliconespray.jpg